KEMİK  FERMUAR

T3, T6, T9 Kemik Fermuar Çeşitleri

Heyecanı doruk noktasına taşıyan Gold, Silver ve Bronze kemik fermuar modellerinde renk kombinasyonları!

Kemik Fermuar'ın Kullanım Yerleri

Fermuar, hemen hemen her alanda yaygın olarak kullanılır. Fermuar çeşitleri fermuar modeline, rengine ve diş genişliğine göre farklılık göstermektedir. Fermuar çeşitleri; Metal Fermuar, Naylon Fermuar, Kemik fermuar olarak ayrılmaktadır. Fermuar seçimini kullanılan kumaşın ağırlığına, inceliğine göre seçebilmeniz mümkündür. Fermuarın kullanıldığı alanlar;

Branda & Çadır Fermuarları

Branda, yelken, çadır, uyku tulumu gibi ürünlerin üretimlerinde sağlam ve kalın dişli naylon fermuar modelleri kullanılmaktadır. Fermuar diş genişliği olarak özellikle TİP 10 naylon fermuar 5.90-6.00 mm ve TİP 11 naylon fermuar 6.30-6.40 mm modelleri tercih edilmektedir. Branda, yelken, çadır gibi ürünlerde ihtiyacınız olan dipli naylon fermuar, separe naylon fermuar ve kemik fermuar modellerini toptan fermuar satışı yapan firmamızdan abilirsiniz.

Giyim Fermuarları 

Giyimde özellikle çocuk giyim ve bebe giyim üretimlerinde kullanılmakta olan kemik fermuar modelleri hafif giysi üretimlerinde tişört, mont, eşofman ve yağmurluk gibi ürünlerde de kullanılmaktadır. Hafif giysiler, çocuk ve bebe giyimde kullanılan kemik fermuar, naylon fermuar modellerinden ihtiyacınız olan tüm fermuar modellerini toptan bir şekilde ihtiyacınıza göre satış yapıyoruz.

Çanta & Bavul Fermuarları

Çanta, bavul, valiz ve cüzdan gibi günlük hayatta çok sık kullanılan bu ürünlerin üretiminde büyük çoğunlukla naylon fermuar çeşitleri kullanılmaktadır. Bazı çanta, bavul, valiz ve cüzdan üretimlerinde metal fermuarda kullanılabilmektedir. Çanta, bavul, valiz için kullanılan naylon fermuarlara toptan fermuar fiyatları ile sahip olabilirsiniz.

Mont Fermuarları

Mont, tulum, eşofman, yağmurluk ve benzeri genellikle dış giyim ürünlerinin üretimlerinde kemik fermuarlar kullanılmaktadır. İlgili dış giyim ürünlerinin üretimine uygun olacak dipli kemik fermuar, separe kemik fermuar ve kombi kemik fermuar çeşitlerini ürünlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ayakkabı Fermuarları

Bot, çizme ve ayakkabı üretiminde kullanılan fermuarların sağlam ve kalın dişli fermuar olması gerekmektedir. Bundan dolayı bot, çizme ve ayakkabı alanında metal fermuarlar ve bazı kalın dişli naylon fermuarlar kullanılmaktadır. 3.50-3.60 mm, 8.50-8.60 mm aralığında farklı diş genişliğine sahip olan metal fermuar çeşitlerini toptan fermuar fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Kemik Fermuar'ın Kullanım Talimatları


Aytaş Fermuar Kullanım Yeri

Yıkanması ve Sipariş Aşaması

Yıkama sıcaklığı 40°C geçmemelidir.

Özel renk belirtilmeyen siparişlerinizde kürsör tonaton kullanılır.

Sipariş adetleriniz +%7 fazlalıkla gelebilir.

Aytaş Fermuar Kullanım Yeri

Renk Ton Uyarıları

• Renk onayı istediğiniz siparişi özel belirtiniz.

• Renklerimiz gün ışığına göre ayarlanmaktadır.Özel isteğinizi belirtiniz

T3 Kemik Fermuar

T6 Kemik Fermuar

T9 Kemik Fermuar

Fermuar Çeşitleri

Fermuar Üst Top
Separe Fermuar
Dipli Fermuar
Kombi Fermuar

Yılın Kampanyası

Fermuar Çeşitlerimizde Yılın Kampanyası;
Metal Fermuar, Naylon Fermuar ve Kemik Fermuarlarda bu senenin son fırsatı!

Adres

Mehmet Nezih Özmen Mah.Fatih Cad.No:1/1 Türe iş Merkezi Merter/İSTANBUL

İletişim

Email: info@aytaszipper.com
İş Telefonu: 0212 539 05 05
Cep: +9 0532 061 34 23