T-8 METAL  FERMUAR

T4, T5, T8 Metal Fermuar Çeşitleri

Heyecanı doruk noktasına taşıyan Gold, Silver ve Bronze metal fermuar modellerinde renk kombinasyonları!

Metal Fermuar'ın Kullanım Yerleri

Fermuar, hemen hemen her alanda yaygın olarak kullanılır. Fermuar çeşitleri fermuar modeline, rengine ve diş genişliğine göre farklılık göstermektedir. Fermuar çeşitleri; Metal Fermuar, Naylon Fermuar, Kemik fermuar olarak ayrılmaktadır. Fermuar seçimini kullanılan kumaşın ağırlığına, inceliğine göre seçebilmeniz mümkündür. Fermuarın kullanıldığı alanlar;

Branda & Çadır Fermuarları

Branda, yelken, çadır, uyku tulumu gibi ürünlerin üretimlerinde sağlam ve kalın dişli naylon fermuar modelleri kullanılmaktadır. Fermuar diş genişliği olarak özellikle TİP 10 naylon fermuar 5.90-6.00 mm ve TİP 11 naylon fermuar 6.30-6.40 mm modelleri tercih edilmektedir. Branda, yelken, çadır gibi ürünlerde ihtiyacınız olan dipli naylon fermuar, separe naylon fermuar ve kemik fermuar modellerini toptan fermuar satışı yapan firmamızdan abilirsiniz.

Giyim Fermuarları 

Giyimde özellikle çocuk giyim ve bebe giyim üretimlerinde kullanılmakta olan kemik fermuar modelleri hafif giysi üretimlerinde tişört, mont, eşofman ve yağmurluk gibi ürünlerde de kullanılmaktadır. Hafif giysiler, çocuk ve bebe giyimde kullanılan kemik fermuar, naylon fermuar modellerinden ihtiyacınız olan tüm fermuar modellerini toptan bir şekilde ihtiyacınıza göre satış yapıyoruz.

Çanta & Bavul Fermuarları

Çanta, bavul, valiz ve cüzdan gibi günlük hayatta çok sık kullanılan bu ürünlerin üretiminde büyük çoğunlukla naylon fermuar çeşitleri kullanılmaktadır. Bazı çanta, bavul, valiz ve cüzdan üretimlerinde metal fermuarda kullanılabilmektedir. Çanta, bavul, valiz için kullanılan naylon fermuarlara toptan fermuar fiyatları ile sahip olabilirsiniz.

Mont Fermuarları

Mont, tulum, eşofman, yağmurluk ve benzeri genellikle dış giyim ürünlerinin üretimlerinde kemik fermuarlar kullanılmaktadır. İlgili dış giyim ürünlerinin üretimine uygun olacak dipli kemik fermuar, separe kemik fermuar ve kombi kemik fermuar çeşitlerini ürünlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ayakkabı Fermuarları

Bot, çizme ve ayakkabı üretiminde kullanılan fermuarların sağlam ve kalın dişli fermuar olması gerekmektedir. Bundan dolayı bot, çizme ve ayakkabı alanında metal fermuarlar ve bazı kalın dişli naylon fermuarlar kullanılmaktadır. 3.50-3.60 mm, 8.50-8.60 mm aralığında farklı diş genişliğine sahip olan metal fermuar çeşitlerini toptan fermuar fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

 ✓

Kot Pantolon Fermuarları

Sert kumaştan üretilen kot pantolonların kapama işlemlerinde ve süslemesinde kullanılan metal fermuar modellerini sitemiz üzerinden toptan fermuar satış yöntemiyle satın alabilirsiniz. Pirinç metal fermuar, alpaka metal fermuar, bakır metal fermuar ve alüminyum metal fermuar çeşitlerinden ihtiyacınız olan modeli, farklı diş genişliklerinde tüm çeşitlerini bizde bulabilirsiniz.

Metal Fermuar'ın Kullanım Talimatları


Aytaş Fermuar Kullanım Yeri

Fermuar Dikimi

Fermuar giysiler üzerine dikilirken fermuarın hareket edebilmesine uygun genişliği vermeye dikkat ediniz.

Giysiyi fermuar kapalı iken mümkünse ters yıkayınız.

Her fermuarınıza siparişten önce numune talep edip yıkama sonrası testlerinizi yapınız.

Aytaş Fermuar Kullanım Yeri

Kullanım Uyarıları

• Açık renk giysilerde oksit kaplama kirletme yapabilir.
• Film bantlar yıkama esnasında deforme olabilir.
• Fermuarlar paketli ve oda şartlarında muhafaza edilmelidir.

Aytaş Fermuar Kullanım Yeri

Yüksek Teknoloji

T-4 Metallerde 2 p teknoloji bulunur. Kullanacağınız yere göre mukavemet ve kalitesi değişebilir.

Parça boyama işleminde kaplamalı fermuarlar tercih edilmemelidir.

Pamuk şeritli ürünlerde kesinlikle %100 garanti söz konusu değildir.Pamuk mukavemeti ve rengi uyguladığınız kimyasallara göre bozulabilir.

Yıkanacak ürünlerde fermuar tam kapatılmalıdır. Kürsör kilitlenmeli ve ürün ters çevirilmelidir. 

T8 Metal Fermuar

Fermuar Çeşitleri

Fermuar Üst Top
Separe Fermuar
Dipli Fermuar
Kombi Fermuar

Yılın Kampanyası

Fermuar Çeşitlerimizde Yılın Kampanyası;
Metal Fermuar, Naylon Fermuar ve Kemik Fermuarlarda bu senenin son fırsatı!

Adres

Mehmet Nezih Özmen Mah.Fatih Cad.No:1/1 Türe iş Merkezi Merter/İSTANBUL

İletişim

Email: info@aytaszipper.com
İş Telefonu: 0212 539 05 05
Cep: +9 0532 061 34 23